Fotobudka - Fotobudka - Tarnów i Okolice | Fotobudka24.net

Przejdź do treści

Menu główne:

Fotobudka

Fotobudka!? Co to takiego?
Fotobudka, to magiczne urządzenie, które automatycznie wykonuje serie zdjęć, a następnie natychmiast je drukuje uwieczniając miłe wspomnienia. Poza Fotobudką otrzymujecie także duży wybór rekwizytów imprezowych tj. peruki, kapelusze, wąsy na patyku itp., które sprawią, że zdjęcia będą jeszcze ciekawsze. Urozmaicimy każde przyjęcie, wesele, studniówkę, rodzinną imprezę, czy firmowy event.
Fotobudka jest także znakomitym narzędziem marketingowym dla firm. Na zdjęciach można umieścić dane kontaktowe i logo firmy, a także grafikę reklamową z nazwą imprezy - dzięki temu uczestnicy zapamiętają kto był organizatorem imprezy.
Fotobudka24.net to firma z Tarnowa istniejąca od 2014 roku. Jako pierwsi w Tarnowie zbudowaliśmy mobilną i w pełni i profesjonalną fotobudkę.

Dlaczego  my?
Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym, korzystamy z najlepszych materiałów, co w połączeniu z bogatym doświadczeniem pozwala zaofertować Ci najwyższą jakość usług w konkurencyjnej cenie. Zanim zdecydujesz się na wybór innej fotobudki, czy fotolustra koniecznie sprawdź jaką oferuje jakość zdjęć. To ważne, żebyś później nie był rozczarowany! Dobrze znamy się na naszej pracy.

Zdjęcia bez limitu
Otrzymujesz tyle zdjęć ile zdołasz pstryknąć :-). Nic Cię nie ogranicza. W ramach wybranego pakietu robisz zdjęcia do woli! Potrzebujesz dodatkowy wydruk? Żaden problem, wystartczy tylko powiedzieć!

Personalizacja zdjęć
Grafika na wydrukach projektowana jest według życzeń klientów. Layout wydruków możęsz wybrać spośród naszych autorskich gotowych propozycji (link) lub możesz zamówić coś extra, np. motw graficzny z Waszych zaproszeń. Projekty graficzne realizowane są przez naszego profesjonalnegro grafika.

100% dobrej zabawy
Fotobudka uatrakcyjni każde wesele. Razem z nami dostarczycie swoim gościom wiele miłych i niezapomnianych wrażeń.

Gdzie działamy?
Tarnów i okolice w promieniu do 100 km, to nasz główny obszar działań, ale na specjalne życzenie dotrzemy nawet na drugi koniec Polski.

Informacje techniczne, czyli co powinieneś wiedzieć zanim zamówisz fotobudkę:
1. Aby rozstawić fotobudkę potrzebujemy powierzchnię 3 m x 3 m oraz zasilania 230 V.
2. Zdjęcia które drukuje fotobudka mają wymiar 2 x (5x15 cm) lub 1 x (10x15 cm). Na jednym wydruku możemy zmieścić minimalnie 1, a maksymalnie 4 ujęcia. Formatem bazowym jest wymiar 10x15 cm.
3. Fotobudka najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach, jednak istnieje możliwość korzystania z fotobudki również na imprezach plenerowych (do uzgodnienia indywidualnie).
4. Na wydrukach, poniżej zdjęć można umieścić dowolny tekst lub grafikę. Treść uzgadniamy ok dwa tygodne przed terminem imprezy.
5. Gadżety które zabieramy ze sobą na imprezy to: kapelusze, wąsy, usta, maski, tabliczki, rogi, skrzydła anioła, peruki, okulary itp.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego